promo-zsm
promo-zsm

Огляд: світове виробництво свинини за 2021 рік

Огляд: світове виробництво свинини за 2021 рік
pigcentre

Згідно із прогнозами Міністерства сільського господарства США, світове виробництво свинини в 2021 році очікується на рівні 105,1 млн тонн. Це на 8,5% більше, ніж в попередньому році. Велика частина цього зростання припаде на Китай.

Очікується, що виробництво в Китаї збільшиться на 20% у порівнянні з минулим роком і досягне 43,8 млн тонн. З початку 2021 року забій свиней в КНР був інтенсивним. Відновлення виробництва свинини в період слабкого сезонного попиту привело до швидкого падіння цін. Це, в свою чергу, викликало ліквідацію тварин, оскільки китайські виробники прагнули зберегти маржу. Однак очікується, що повідомлення про проблеми з продуктивністю і знижена рентабельність галузі змусять виробників сповільнити свої темпи виробництва на кінець цього року.

Європейський Союз буде займати другу сходинку за величиною світового виробництва із 24,8 млн тонн. Третє місце закріпить США із 12,7 млн ​​тонн.

Китай очолить світовий імпорт з 5 млн тонн. І це буде на 5% менше, ніж в минулому році. Імпорт Філіппін виросте на 154% – до 425 000 тон через триваючий дефіцит пропозиції на ринку. Такий дефіцит викликаний африканською чумою свиней. Імпорт Мексики складе 985 000 тон через високі внутрішні ціни.

Очікується, що загальний світовий експорт свинини в 2021 році досягне 11,8 млн тонн. Європейський Союз матиме найбільший експортний потенціал. У 2021 році експорт з ЄС досягне 4,4 мільйона тонн, що буде на 1,8% нижче у порівнянні з минулим роком. США експортують 3,4 млн тонн, що на 3,7% менше в порівнянні з 2020 роком.  А канадський експорт збільшиться на 1,1% в порівнянні з минулим роком і складе 1,5 мільйона тонн.

Джерело: pig333.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *