promo-zsm
promo-zsm

Асоціація «М’ясної галузі» взяла участь у MeatForum 2023

Асоціація «М’ясної галузі» взяла участь у MeatForum 2023

29 березня 2023 року у Києві відбулась масштабна подія для м’ясної галузі України – MeatForum, в якій взяла участь Асоціація «М’ясної галузі». Було обговорено ринок, державне регулювання, стратегії виживання та розвитку, канали збуту та оптимізацію виробничих і бізнес-процесів.

На першій сесії “Ринок м’яса та м’ясо продуктів” виступив Микола Бабенко, керівник  Асоціації “М’ясної галузі” та зазначив, що за минулі 10 років Україна жодного року не забезпечувала споживання свинини власним виробництвом. Причиною того є конкретні блокування розвитку м’ясної галузі:

  • Стимулювання закриття 2165 свинокомплексів (2/3), таким чином в Україні їх залишилося 1000;
  • Блокування імпорту генетики свиней до повномасштабного вторгнення з боку Держпродспоживслужби на вісім місяців.

Зі слів Миколи Бабенка:

«Найбільшого удару це завдало, коли через бойові дії закривалися великі свинокомплекси на сході, а можливість компенсувати потужності і завезти маточне поголівʼя в інші області України – була заблокована, спричинивши дефіцит свиней».

Керівник Асоціації “М’ясної галузі”  також заявив, що вони максимально сприяють розвитку галузі свинарства і досягли реальних результатів, а саме:

  • Почали реалізацію програми «Нове свинарство 2025» метою якої є збільшення поголівʼя свиней в Україні в 4 рази (до рівня 1991 року); 
  • Розблокували розвиток м’ясної галузі; 
  • Створили при Міністерстві аграрної політики Робочу групу «З питань розвитку м’ясної галузі» (завдяки підтримці Офісу Президента). Кроки Уряду України щодо стимулювання розвитку галузей, що створюють додану вартість в Україні – мʼясної галузі разом із свинарством – є логічними і потрібними;  
  • Вперше дали шанс українській свинині потрапити до ЄС.

Асоціація “М’ясної галузі” глибоко переконана в потенціалі виробництва свинини в Україні, має плани щодо його стратегічного розвитку разом з м’ясопереробкою та виступає інтегратором між виробництвом, переробкою та світовими ринками: «Ми робимо все, щоб ваш бізнес мав перспективу і був рентабельним завжди, не так як було – 2 роки збитки, а потім 1 рік з прибутком. Необхідна  золота середина і стабільність для бізнесу, населення, відкриття експорту свинини і підвищення перспектив розвитку у всьому ланцюгу».

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *