promo-zsm
promo-zsm

МХП збирається досягти вуглецевої нейтральності до 2030 року

МХП збирається досягти вуглецевої нейтральності до 2030 року
НС_CIAB_АМГ

Компанія МХП вже сьогодні працює за чітким алгоритмом дій з метою досягти вуглецевої нейтральності до 2030 року. Про це заявив голова правління спілки Global 100Re Ukraine, президент «МХП Еко Енерджи» Олександр Домбровський, виступаючи на круглому столі «Життя після Глазго», організованого UkrainianBusinessandTradeAssociation (UBTA) та спілкою Global 100Re Ukraine.

«Компанія МПХ ще два роки тому поставила перед собою амбітну мету – стати декарбонізованою компанією до 2030 року. Під час конференції у Глазго ми пересвідчилися, що прийняли правильне рішення і навіть більше того, власним прикладом ми надихаємо інших учасників ринку до аналогічних кроків.

До того ж компанія МХП майже 10 років тому почала інвестувати кошти в програму зі скорочення викидів метану, і коли сьогодні профільні посадовці починають піднімати це питання на державному рівні, ми вже можемо звітувати про результати скорочення викидів і поділитися досвідом використання відповідних технологій», – заявив Олександр Домбровський.

За словами Олександра Домбровського, не менш важливим кроком, крім процесу скорочення шкідливих викидів, є напрямок збереження родючості та відродження ґрунтів. Ця концепція є частиною програмиз декарбонізації.

Ми чітко розуміємо і маємо алгоритм, як досягти вуглецевої нейтральності до встановленого строку, але разом з тим, нам потрібна максимальна інтеграція в світові ринки, нам потрібен світовий досвід і «зелене» фінансування. Можу сказати, що сьогодні деякі фінансові організації вже виходять до нас з певними пропозиціями, але разом з тим, вартість коштів цих інвестиційних проєктів для українських компаній (CapEx іOpEx) буде суттєво впливати на прийняття будь-яких рішень. Хоча, на мій погляд, ситуація складається доволі оптимістична», – заявив Олександр Домбровський.

Джерело: agropolit.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *