promo-zsm
promo-zsm

Пташиний грип повернувся в Польщу

Пташиний грип повернувся в Польщу

Найбільший виробник птиці в ЄС знову постраждав від спалаху пташиного грипу. Через нього було вибраковано 650 000 птахів.

Цього тижня Польща повідомила про черговий спалах пташиного грипу. Про це написала Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (OIE) у понеділок. Наразі було зареєстровано кілька спалахів високопатогенного пташиного грипу H5N1 на птахофабриках із загальним поголів’ям майже 650 000 птахів. 

Всього було зафіксовано п’ять спалахів. Чотири були на фермах для відгодівлі індиків і один – на фермі по вирощуванню бройлерів. Майже всі випадки були зафіксовані у східній частині країни. Лише один був виявлений на фермі у західній частині Польщі. Про це повідомляє OIE, з посиланням на повідомлення польської влади.

Пташиний грип найчастіше переноситься з однієї країни в іншу через міграцію диких птахів. Через це він швидко поширюється в Європі і викликає занепокоєння в птахівництві. Адже попередні спалахи призвели до винищення десятків мільйонів птахів і великих обмежень в міжнародній торгівлі. 

Французький уряд в минулу п’ятницю ввів всю країну в режим підвищеної готовності щодо пташиного грипу. Тепер в цій країні можна утримувати птахів лише в приміщенні. 

Це сталося після того, як влада Нідерландів минулого місяця також наказала комерційним фермам тримати поголів’я тварин всередині після того, як на одній із ферм повідомили про пташиний грип.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *