promo-zsm
promo-zsm

МХП будує другу чергу біогазової станції

МХП будує другу чергу біогазової станції

МХП планує будівництво другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині. Проект реалізується як завод з виробництва біометану для потреб компанії. Про це повідомляє пресслужба холдингу.

 «Ми на нього дивимось не як на другий біогазовий завод з генерацією електроенергії за «зеленим» тарифом. Ми дивимося на нього як на завод з виробництва біометану, що потрібен для використання в наших мережах. Це сприятиме максимальному заміщенню нестабільного за ціною природного газу. Над цією новою моделлю ми зараз і працюємо», — розповів Олександр Домбровський, президент «МХП Еко Енерджи».

Він нагадав, що ТОВ «Вінницька птахофабрика», в грудні 2019 року ввела в експлуатацію першу чергу біогазового комплексу потужністю 12 МВт, яка виробляє електроенергію шляхом переробки органічних відходів курчат-бройлерів. А загальна потужність проєкту «Біогаз Ладижин» повинна скласти 24 МВт.

За його даними, обсягів електроенергії, що виробляється на першій черзі біогазової споруди, вистачить для забезпечення всіх побутових споживачів Тульчинського і Гайсинського р-н Вінницької області. А в промисловому масштабі виробленої енергії першої черги біогазового комплексу МХП вистачить для забезпечення електрикою близько 40% потужностей агроіндустріального кластера МХП. Крім того, біогазовий комплекс виробляє органічні біодобрива.

Джерело: agrotimes.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *