promo-zsm
promo-zsm

Новий експортний сертифікат між Україною та Йорданією

Новий експортний сертифікат між Україною та Йорданією
НС_CIAB_АМГ

Компетентні органи України та Йорданії погодили новий сертифікат для експорту до Йорданії м’яса, субпродуктів та інших продуктів птахівництва.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби України.

Сертифікат встановлює постійно діюче зонування території України для безперебійної торгівлі продукцією птахівництва навіть у разі спалахів грипу птиці.

“Ми вирішили одну з проблем українських експортерів м’яса птиці, узгодивши новий сертифікат із Йорданією. Нова домовленість приносить конкретний результат: українські компанії та йорданські споживачі можуть бути впевненими у безперебійному постачанні продукції з України”, – відзначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Раніше компетентні органи обох країн погодили форми сертифікатів на експорт з України охолодженої замороженої яловичини, охолодженого м’яса овець, великої рогатої худоби та овець для забою.

«Ринок Йорданії є важливим для українських експортерів м’яса птиці. Тепер вони отримали на ньому нові можливості. Це рішення – гарна новина для всіх наших птахівників», – зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Документ став п’ятим сертифікатом на експорт, який Україна та Йорданія погодили за останній час.

Джерело: dpss.gov.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *