promo-zsm
promo-zsm

Уряд ухвалив Постанову для підвищення ефективності галузей свинарства та птахівництва

pigcentre

Уряд України прийняв важливе рішення, яке сприятиме розвитку мʼясної галузі через стимулювання підвищення ефективності галузей свинарства та птахівництва в країні. Згідно зі схваленою Постановою № 616, запропонованою Міністерством аграрної політики та продовольства України, будуть внесені зміни до порядків, пов’язаних з охороною здоров’я тварин.

Одним із головних змістовних пунктів Постанови є актуалізація переліку хвороб тварин, враховуючи вимоги Європейського законодавства. Це дозволить українським фермерам більш ефективно боротися з хворобами та проводити необхідні профілактичні заходи. Додатково, Постанова передбачає фінансування за рахунок державного бюджету локалізації та, за необхідності, ліквідації хворих тварин.

Ще одним важливим аспектом Постанови є забезпечення компенсації фізичним особам вартості птиці, яка була знищена під час проведення протиепізоотичних заходів. Це допоможе зменшити фінансове навантаження на свинарство та птахівників, стимулювати вчасне вжиття заходів для запобігання заразним захворюванням.

Реалізація положень Постанови сприятиме створенню сприятливих умов для розвитку галузей свинарства та птахівництва. Зокрема, це допоможе створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджетів різних рівнів. Протиепізоотичні заходи є важливою складовою для забезпечення здоров’я тварин і якості продуктів, що виробляються у свинарстві та птахівництві.

Це рішення уряду підтверджує важливість розвитку аграрного сектору та підтримку фермерських господарств. Очікується, що його реалізація сприятиме покращенню стану галузей свинарства та птахівництва, зміцненню конкурентоспроможності та забезпеченню сталого розвитку сільськогосподарського сектору в цілому.

Нагадаємо, що на засіданні Робочої групи “З питань розвитку мʼясної галузі” у травні Міністерство аграрної політики та продовольства України підтримало програму розвитку мʼясної галузі “Нове свинарство 2025”, яку ініціювала в 2020 році Асоціація “Мʼясної галузі” спільно з Центром підвищення ефективності в тваринництві.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *