promo-zsm
promo-zsm

Прогрес вакцини проти АЧС у В’єтнамі

Прогрес вакцини проти АЧС у В'єтнамі
pigcentre

Очікується, що після випробувань на фермах цього місяця буде оголошено про комерційне використання вакцин проти АЧС.

Прогрес вакцини проти АЧС у В’єтнамі

Випробування на фермах вакцини проти африканської чуми свиней (АЧС), розробленої та виробленої компанією AVAC Vietnam, проводять з липня минулого року на фермах компанії, а також на фермах, які належать акціонерному товариству C. P Vietnam Livestock.

Директор Департаменту здоров’я тварин пан Нгуєн Ван Лонг зазначив, що необхідно провести більш ретельну оцінку і що обом компаніям необхідно збільшити частоту відбору проб. Однак, за словами заступника міністра сільського господарства та розвитку сільських районів Фунг Дик Тьєна, з огляду на прогрес у впровадженні та результати вакцинації в польових умовах очікується, що про комерційну доступність і використання вакцин буде оголошено в лютому.

Згідно зі звітами, на кінець грудня 2022 року В’єтнамське акціонерне товариство AVAC вакцинувало від АЧС 1800 свиней на 13 фермах. Результати відбора показали, що 94,4% відповідали вимогам щодо імунітету.

Результати, отримані від Акціонерної компанії C. P. Vietnam Livestock, засвідчили, що у свиней не було побічних ефектів після вакцинації, всі свині були в нормальному стані, і через 14 днів після вакцинації вірус не було виявлено. У контрольному стаді не було антитіл, у той час як у вакцинованому стаді антитіла були 40% через 14 днів і 90% через 28 днів. 

Детальніше на 3tres3.com

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *