promo-zsm
promo-zsm

Чашкові напувалки для свиней економлять ресурси ферми

Чашкові напувалки для свиней економлять ресурси ферми
pigcentre

Поширеними методами напування є ніпельні та чашкові напувалки. Порівнюючи з чашковими напувалками, ніпельні більш бюджетні, але мають деякі вади. Наприклад: спрацювання пружини ніпеля, що призводить до зайвих витрат води та медикаментів, які додають у воду, – йдеться у матеріалі, наданому Університетом штату Канзас (США).

До того ж, використання чашкових напувалок для свиней економить до 32% води, порівняно з ніпельними.

Другим недоліком ніпельних напувалок науковці називають розбризкування води (знову ж – витрата). Якщо ви вже використовуєте ніпельні системи, рекомендуємо замінити пружину на силіконову прокладку. Вона значно подовжує строк експлуатації ніпеля. Або ж ніпелі, оснащені спеціальним механізмом, що запобігає розбризкуванню води. У разі їх використання свині п’ють належну кількість води без істотних витрат. 

«Як альтернативу ніпельним напувалкам для зменшення витрат води та медикаментів можна використовувати чашкові напувалки, – зазначається у публікації. – Перевірка на практиці, проведена на дослідних фермах компанії Hog Slat (США, штат Індіана), показала, що чашкові напувалки економлять до 32% води, як порівняти з ніпельними напувалками».

Джерело: agrotimes.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *