promo-zsm
promo-zsm

Китай може зменшити імпорт свинини з ЄС на 300 тис тонн

Китай може зменшити імпорт свинини з ЄС на 300 тис тонн
pigcentre

Розширення експорту свинини США на Філіппіни та В’єтнам, а також відновлення поставок у Великобританію в значній мірі компенсують скорочення експорту в Китай, повідомляє Міністерство сільського господарства США. Також це створює конкуренцію для найбільшого експортера свинини в світі – ЄС.

Експорт свинини з ЄС зріс на 14% в першій половині року. В основному, це відбулося за рахунок збільшення попиту з боку Китаю, Філіппін, В’єтнаму та Чилі. Однак, згідно з останнім прогнозом Міністерства сільського господарства США, Китай вже в цьому році може скоротити імпорт свинини на 528 000 тон. 

Ознаки цього вже можна побачити, оскільки експорт м’яса в Китай знизився на 14% у порівнянні з попереднім місяцем. На ЄС припадає 60% експорту свинини до Китаю. А це означає, що відбудеться скорочення поставок на 300 000 тон. 

Нагадаємо, що на ринку ЄС вже є перенасиченість свинини через заборону експорту, застосованого на міжнародних ринках для Німеччини. За словами міністерки сільського господарства Німеччини Юлії Клокнер, надлишок пропозиції оцінюється в 260 000 тон. 

З 2013 року ЄС є найбільшим експортером свинини в світі. Проте він стикається з посиленням конкуренції з боку Бразилії та США. Щоб зменшити залежність від китайського ринку, Євросоюз шукає альтернативні ринки для своєї свинини.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *