promo-zsm
promo-zsm

Нові наукові дослідження підвищують ефективність свинарства

Нові наукові дослідження підвищують ефективність свинарства
pigcentre

Topigs Norsvin має багато партнерських відносин з відомими науково-дослідними інститутами. Спільна робота з найкращими науковцями у світі дає багато нових відкриттів та інновацій.

Проект Манітоба підтримується Канадським сільськогосподарським об’єднанням партнерів (CAP), федерально-територіальною ініціативою щодо зміцнення сільського господарства та харчової промисловості. У цьому проекті інноваційно поєднані нові технології, такі як профілювання мікробіомів, комп’ютерна томографія та геноміка.

Мета – допомогти свинарям вирощувати свиней з меншою собівартістю, бути більш стійкими за рахунок зменшення використання природних ресурсів і бути менш залежними від світового ринку постачання кормів.

 “Будучи головним дослідницьким центром свиней у Канаді та єдиним науково-інтенсивним університетом в Манітобі, ми бачимо міцне наукове партнерство з Topigs Norsvin як важливу можливість для просування канадської свинарської галузі за допомогою інноваційної дослідницької діяльності”, – сказав Професор Мартін Нячоті – завідувач кафедри наук про тварин

Проект поєднує в собі найкраще від кожного партнера. Дослідницька група в Університеті Манітоби відома в усьому світі своїм досвідом у галузі харчування тварин та використанням нових технологій штучного інтелекту. Дослідницька група Topigs Norsvin має досвід використання інноваційних методів генетичного відбору для ефективності кормів, ефективності лактації, якості туші та добробуту тварин. Уряд Манітоби забезпечить 50% коштів, необхідних для цього проекту.

Станція Delta Canada стане важливою платформою для цього дослідження і буде використовуватися для збору даних. У проекті також будуть використані технології ближньої інфрачервоної спектроскопії та хмарних обчислень. Університет проводитиме додаткові експерименти у своїх науково-дослідних установах та використовуватиме свій досвід у профілюванні мікробіомів та аналізі харчової якості інгредієнтів кормів та якості свинини.

topigs norsvin

Іншим важливим аспектом цього спільного дослідницького партнерства є те, що воно надасть безцінні можливості для підготовки аспірантів, що сприятиме майбутньому нашої галузі.

Джерело: CIAB

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *