promo-zsm
promo-zsm

Поради годівлі хряків Topigs Norsvin

Поради годування TN Tempo
pigcentre

Кріс Опсхур – менеджер з міжнародної комунікації Topigs Norsvin Feed Group. Він надає поради виробникам кормів, консультантам та нашим клієнтам щодо найкращого вмісту кормів та якості годування, щоб розкрити максимальний потенціал генетики Topigs Norsvin. 

Результати незалежного випробування показують, що потомство хряка TN Tempo перевершили потомство двох провідних конкурентних генетик на ринку США. Потомство TN Tempo мало значно більше вирощених свиней, вищий показник виживання та більший щоденний приріст, ніж у будь-якої групи свиней конкурентів. Ці показники призвели до економічної переваги на 6,14€ / 7,53$ порівняно з лініями конкурентів. Це масштабне наукове дослідження було проведено великим вертикальноінтегрованим виробником свинини в Сполучених Штатах в умовах з PRRS.

Поради Кріса, як годувати TN Tempo:

  • Потомство TN Tempo щоденно повинно добре годуватись. Для того, щоб визначити адекватні пропорцій поживних речовин на кілограм корму здійснюється моніторинг прийому корму для досягнення найкращих результатів як у технічному, так і в економічному плані.
  • Забезпечити належне споживання лізину в день, щоб повністю розкрити генетичний потенціал. Завдяки швидкому прогресу в щоденному приростуі TN Tempo в комбінації з TN70 можна отримати більше переваг.
  • Перевіряйте рівень вітамінів і мінералів у кормах, щоб підтримати великий щоденний приріст потомства TN Tempo. Через покращену конверсію корму щоденне споживання цих поживних речовин є надзвичайно важливим.
  • Використання клітковини є кращим для підтримки здоров’я кишечника в поєднанні з перевагою високого добового споживання потомства TN Tempo.
  • Тримайте потомство TN Tempo в комфортній температуріи, щоб забезпечити максимальні темпи росту.

Нагадаємо, сформульовані напрямки селекції, такі як збільшення швидкості росту при одночасному зниженні конверсії на приріст, і інструменти, за рахунок яких можна досягнути генетичного прогресу в підвищенні рентабельності свинарства.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *