promo-zsm
promo-zsm

Цифровізація свинарства в Україні

pigcentre

Вже у 2021 році в Україні повним ходом йде цифровізація усіх процесів. На Diia Summit заявили, що реєстрацію ТОВ можна зробити онлайн за 30 хвилин, а ФОП – 15.

Як вже відбувається цифровізація?

Цифровізація дає зручний інструмент не лише для громадян України, а і для бізнесу. Багато років бухгалтерський облік автоматизований у бухгалтерських програмах і ніхто й подумати не може в 21 столітті вести бухгалтерський облік на папері чи в Excel. А підписання документів під час пандемії COVID-19 за допомогою електронного ключа та дистанційно через сервіс “Вчасно” стало порятунком для багатьох.

Наразі основні процеси вже цифровізовані, залишилось лише, щоб галузі та окремі напрямки зробили свою роботу для повного переходу у світ Діджитал. Хороші приклади показують сфери послуг: кафе, ресторани, салони краси – які вже багато років ведуть усі бізнес-процеси за допомогою CRM-систем. За допомогою цього унеможливився продаж “мимо каси”, крадіжки, нецільове використання та інші проблеми, які раніше заважали розвитку цих бізнесів.

Мобільний банкінг в Україні в авангарді світових трендів та є взірцем для інших. Україна – це лідер цифрових послуг з одними з найкращих програмістів у світі.

Цифровізація свинарства

У свинарстві єдиний приклад ідеальної цифрової моделі показує Центр підвищення ефективності в тваринництві, що створив та підтримує програму PigCentre. PigCentre – це перша програма управління свинокомплексом з контролем собівартості в реальному часі, яка має всі регламентовані первинні документи та звітність.

Повний контроль свинокомплексу здійснюється за рахунок занесення даних у тому числі по вартості сировини і матеріалів, а також ціні продажу свиней чи м’яса. Ці, здавалось би, незначні дані, внесення яких займає не більше 30 хв на день, завдяки унікальним алгоритмам створеним у Центрі перетворюються у великий повний звіт по ефективності роботи усього свинарського бізнесу, і головне – забезпечує контроль собівартості свиней по кожній технологічній групі у реальному часі. У часи, коли запасу ціни на перевитрати, фальшування чи порушення технології у свинарів не залишилось, такий інструмент контролю став необхідним кожному свинокомплексу.

На відміну від застарілого підходу роботи з невідомим результатом, власник свинокомплексу отримує актуальні дані в реальному часі, а не по закінченню року. Такий підхід дозволяє оперативно коректувати роботу та витрати для збільшення прибутку свинокомплексу. Застарілий підхід обліку в Екселі або вручну на папері  – шкідливий, приносить збитки свинокомплексам, через несвоєчасно прийняті рішення.

Також, великий плюс програми у тому, що її створювали експерти під потреби свинарства на основі аудитів та послуг з антикризового менеджменту в Україні та СНД. На відміну від інших методів обліку – усі дані та показники тут є точними, працює чиста математика і людський фактор мінімальний.

По аналогії з CRM для сфери послуг, PigCentre також ускладнює крадіжки, нецільові списання, корупцію та фальшування. Наприклад: “Недоброчесна кормова компанія дає відкат технологу, щоб він почав закуповувати корми у них. У програмі легко перевірити ефективність кормів, ветеринарних препаратів не допускаючи росту собівартості і збагачення недоброчесних спеціалістів свинокомплексів та збитків бізнесу по закінченню року”. Знайома така практика в Україні? Завдяки контролю собівартості в реальному часі в PigCentre – такі помилки стають майже неможливими. Ця ситуація – лише один приклад з сотень, які вирішує програма.

Дізнатись про усі переваги програми та отримати консультацію можна на сайті PigCentre.

pigcentre

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

  1. А простий дядько чи тітка із села які виростили свого кабанчика на продаж ідуть подалі,так?В більшості своїй дрібні виробники свинини не використовують ніякої хімії,тобто чиста продукція.Але і собівартість зроствє улвічі.Вле перекупникам це побоку,їм набити кишені баблом.Це і є геноцидом і знищенням українського села.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *