promo-zsm
promo-zsm

Паркан вздовж кордону Німеччина-Польща майже завершено

Паркан вздовж кордону Німеччина-Польща майже завершено
pigcentre

В даний час розглядається створення так званої «білої зони» як буферної зони на німецькій стороні вздовж усього кордону.

За даними інформаційної системи TSIS, африканська чума свиней (АЧС) була виявлена в цілому у 970 диких кабанів в Німеччині. В останні тижні всі нові випадки були виявлені в межах нинішніх зон обмежень в Бранденбурзі і Саксонії. Поки що популяція домашніх свиней в Німеччині залишається вільною від АЧС.

Будівництво постійного паркану вздовж кордону між Бранденбургом і Польщею майже завершено, але епідемічний тиск з боку Польщі залишається високим. З цієї причини наразі розглядається створення так званої «білої зони» як зони безпеки на німецькій стороні вздовж усього кордону. Смуга шириною в кілька кілометрів, позначена з обох сторін парканами, буде встановлена там, де будуть полювати на диких кабанів. Таким чином, ризик поширення вірусу АЧС на захід через диких кабанів на раніше вільні від АЧС райони будуть знижені. З цією метою необхідно уточнити технічні та юридичні питання, до яких також має бути залучена Єврокомісія.

Джерело: pig333.com

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *