promo-zsm
promo-zsm

Філіппінські свинарі погрожують припинити роботу із-за імпорту

Філіппінські свинарі погрожують припинити роботу із-за імпорту
pigcentre

Філіппінські свинарі погрожують припинити роботу, коли президент Філіппін Родріго Дутерте попросив Конгрес збільшити імпорт свинини і скоротити тарифи на імпорт задля вирішення кризи. Про це пише MeatNews.

Згідно з повідомленнями в Bloomberg і ABS-CBN News, президент Дутерте рекомендував збільшити імпорт свинини на 350 000 метричних тонн. Відбулось це із-за того, що 1,9 млн свиней (близько 15% стада країни) були знищенні через африканську чуму свиней (АЧС) в 2020 році. Прес-секретар президента Дутерте Гаррі Рок сказав, що цей крок буде: “… негайно збільшити поставки свинини, стабілізувати зростання цін і вирішити нагальні питання продовольчої безпеки».

Нагадаємо, Філіппіни заборонили імпорт м’яса птиці з декількох країн ЄС.

Однак Федерація виробників свинини Філіппін (ProPork) погрожує припинити роботу, якщо уряд уріже імпортні тарифи або збільшить квоти на імпорт. Федерація заявивила, що немає необхідності проводити цей ряд дій. Група стверджує, що чинні правила торгівлі дають імпортерам широкий шлях до роботи. Вони також попередили, що імпорт свинини може підірвати вітчизняну промисловість. Філіпінська м’ясна та свинарська галузь намагається відновитися від численних спалахів АЧС.

ProPork закликає уряд продовжити тимчасовий ціновий ліміт на свинину і курятину до 8 квітня. Також вони просять виплатити компенсації виробникам свинини, які постраждали від АФК.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *