promo-zsm
promo-zsm

Аргентина може обмежити експорт яловичини, щоб зупинити інфляцію

Аргентина може обмежити експорт яловичини, щоб зупинити інфляцію
НС_CIAB_АМГ

Експорт яловичини з Аргентини може знизитись в наступні місяці, оскільки нинішня адміністрація оголосила, що система реєстрації експорту м’яса, яка використовувалася в період 2008-2015 років, зараз буде знову запроваджена.

Реєстрація експорту яловичини та обмеження на поставки були введені під час адміністрацій 2008-2015 років колишнього президента Крістіни Фернандес, але були ліквідовані її наступником Маурісіо Макрі. В даний час Крістіна Фернандес виконує обов’язки віце-президента та глави Сенату при адміністрації Альберто Фернандеса.

“Ми висловлюємо свою абсолютну відмову від відновлення реєстру експорту, в даному випадку щодо м’яса, та інших інтервенційних заходів. За цими заходами ховається помилкова думка, що загальне зростання цін відбувається через напруженість ринку продуктів харчування між експортом та внутрішнім ринком”, – йдеться у заяві сільськогосподарського сектору, що була опублікована головними сільськогосподарськими організаціями країни.

За останні декілька років Аргентина збільшила експорт яловичини до Китаю, ставши одним з найбільших постачальників на китайському ринку яловичини. За офіційними даними, понад 75% яловичини, яку експортує південноамериканська країна, було відправлено до Китаю. За період з січня 2019 року по січень 2021 року Аргентина експортувала понад 1,5 мільйона тонн яловичини по всьому світу. Водночас внутрішнє споживання падає через високі ціни та зміну харчових вподобань. Протягом наступних 10 років споживання яловичини знизиться з нинішнього рівня 50 кг до 40 кг на людину. За словами експертів, 90% розриву буде заповнено свининою. 

Джерело: euromeatnews.com

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *