promo-zsm
promo-zsm

Двоє світових гігантів будуть розробляти корм для тварин

Двоє світових гігантів будуть розробляти корми для тварин
НС_CIAB_АМГ

BASF та Cargill розширюють своє партнерство в галузі корму для тварин. Вони разом будуть розробляти, виробляти та продавати орієнтовані на клієнта ферментні продукти та рішення.

Метою партнерства є можливість пропозиції інноваційних кормів, які зменшують відходи поживних речовин, підвищують ефективність та сприяють зростанню та благополуччю тварин.

«Ми пишаємося тим, що вступаємо до наступного етапу співпраці з Cargill. Завдяки спільним рішенням ми збільшимо можливості створення цінності в галузі ферментів», — сказала старший віце-президент BASF Animal Nutrition&Aroma Ingredients Джулія Раке.

«Разом BASF та Cargill просувають ринкові рішення, які націлені на нульові відходи поживних речовин та вирішують основні проблеми клієнтів у галузі продуктивності та стійкості. Об’єднавши наші наукові досягнення та досвід у галузі кормів для тварин, ми зможемо швидше просувати кормову індустрію у напрямку більшого засвоєння поживних речовин за допомогою ферментів, які сприяють благополуччю тварин та захисту навколишнього середовища», — каже президент підрозділу кормів для тварин Cargill Адріано Маркон.

Зазначається, що ферменти допомагають тваринам покращити засвоєння поживних речовин з кормових інгредієнтів. Це буде сприяти зростанню тварин та знижувати виділення поживних речовин у навколишнє середовище.

Завдяки цьому негативний вплив на довкілля зводиться до мінімуму, підвищуючи загальну стійкість тваринництва. Оскільки ферменти підвищують ефективність корму для тварин, для тваринного білка потрібно менше корму. Таким чином, ферменти допомагають скоротити використання землі та води для виробництва кормової сировини.

Поряд з новою угодою про розробку, BASF і Cargill також мають намір розширити своє дистриб’юторське партнерство протягом найближчих місяців, додавши до співпраці нові країни на кількох континентах. Це розширене партнерство ґрунтується на успішній співпраці у продажах, яку обидва партнери розвинули в Бразилії, на Близькому Сході та в Африці за останні роки.

Джерело: agroportal.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *