promo-zsm
promo-zsm

В США знижуються запаси великої рогатої худоби

В США знижуються запаси великої рогатої худоби

Суворі погодні умови (посуха) прискорюють тенденцію зниження поголів’я худоби в Америці.

Піврічний звіт про інвентаризацію великої рогатої худоби в п’ятницю підтверджує, що американські запаси корів, молодих телиць та телят скорочуються. Дослідження Міністерства сільського господарства США (USDA) показало, що на 1 липня загальна кількість великої рогатої худоби та телят становила 101 млн голів. Це приблизно на 1% менше від 102 млн голів, підрахованих у середньорічному звіті минулого року.

Міністерство сільського господарства США за період з 1 липня нарахувало 31,4 млн голів, що на 2% менше, ніж рік тому. Аналітики очікують, що посуха ще більше зменшить цю кількість до кінця року. Враховуючи зменшене поголів’я корів, попередня оцінка приросту телят Міністерства сільського господарства США склала 35,1 мільйона голів. Це трохи нижче порівняно з минулим роком. Телята, народжені протягом першої половини 2021 року, вираховувались у 25,8 млн голів. Очікується, що протягом другої половини цього року народиться ще 9,3 мільйона тварин.

Усього корів та телиць, на 1 липня 2020 року становило 41,4 млн. В цьому році цей показник становить 40,9 млн голів. Усі телиці від 225 кг і більше 1 липня склали 16 млн, що на 1% нижче 16,2 млн голів минулого року.

Також читайте, що АЧС виявлена в Домініканській Республіці.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *