promo-zsm
promo-zsm

Споживання м’яса в світі встановить новий рекорд

Споживання м’яса в світі встановить новий рекорд
НС_CIAB_АМГ

Цього року світ повинен встановити новий рекорд у споживанні м’яса, згідно з останнім прогнозом FAO. Організація прогнозує, що в цьому році глобальне споживання м’яса зросте більш ніж на 1%. Найшвидше зростання відбудеться в країнах з низьким та середнім рівнем доходу, де доходи постійно зростають.

Очікується, що світ споживатиме близько 328 мільйонів тонн м’яса. Це може призвести до збільшення викидів парникових газів. Очікується, що глобальні викиди від виробництва продуктів харчування до 2050 р. зростуть на 60%, значною мірою через збільшення вирощування тварин, пише MIT Technology Review.

Альтернативні протеїни та екологічна чиста худоба – деякі з рішень, передбачених вченими для вирішення цієї проблеми. Поки що оцінки ринку альтернативного білка показують зростання до 25% цих продуктів на світовому продовольчому ринку до 2035 р. У той же час “нові методи, такі як кормові добавки, розроблені Mootral або червоні водорості, можуть різко зменшити викиди метану великої рогатої худоби, а також додавши більше жирів і білків у їх раціон. Також прогрес, модернзація та підвищення ефективності вирощування великої рогатої худоби, наприклад, забезпечення кормами на основі рослинних культур та підвищення продуктивності пасовищ – одна з наших найбільших можливостей зменшити глобальне використання сільськогосподарських земель та викиди”, – кажуть автори.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *