promo-zsm
promo-zsm

Свинарство та біоетанол: майбутнє агропромислового комплексу

pigcentre

У своєму нещодавньому інтерв’ю для Укрінформ виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький розповів про актуальні питання та перспективи розвитку агропромислового комплексу України. Повний текст інтерв’ю доступний за посиланням Укрінформ.

Тарас Висоцький підкреслив, що одним з головних пріоритетів є забезпечення продовольчої безпеки країни. Це включає збільшення обсягів виробництва, покращення якості продукції та розвиток експорту. “Наша задача – створити умови для стійкого розвитку аграрного сектору, забезпечити підтримку малих та середніх фермерських господарств”, – зазначив міністр.

Мʼясна галузь і свинарство може стати важливим елементом диверсифікації аграрного бізнесу в Україні. Свинарство здатне стати своєрідним страховим полісом для зерновиків. Умови сучасного ринку часто піддаються коливанням, і свинарство може забезпечити додаткову стабільність для фермерів. За оцінками експертів, розвиток свинарства може приносити економіці України додаткові 6-12 мільярдів євро щорічно завдяки створенню доданої вартості та ефективному використанню ресурсів.

Асоціація “М’ясної Галузі” також бачить великий потенціал у розвитку м’ясної індустрії. Стійке зростання м’ясної галузі сприятиме економічній стабільності та створенню доданої вартості в агропромисловому комплексі України.

Одним з перспективних напрямків розвитку свинарства є виробництво біоетанолу. Використання аграрних відходів для виробництва біоетанолу дозволяє не лише зменшити залежність від імпортних енергоресурсів, але й створити нові можливості для переробки аграрної продукції. “Інновації у виробництві біоетанолу можуть стати важливим драйвером розвитку аграрного сектору та підвищення його конкурентоспроможності на світових ринках”, – наголосив Висоцький.

Міністр також звернув увагу на необхідність підтримки малих та середніх фермерських господарств. Для цього планується впровадження нових програм фінансової допомоги та консультаційної підтримки. “Ми працюємо над створенням сприятливих умов для розвитку фермерства, адже це основа нашої аграрної економіки”, – додав Висоцький.

На завершення інтерв’ю Тарас Висоцький окреслив головні виклики, з якими стикається аграрний сектор України, зокрема зміни клімату, необхідність модернізації інфраструктури та питання земельної реформи. Проте він висловив оптимізм щодо майбутнього галузі: “Українське сільське господарство має великий потенціал, і ми працюємо над тим, щоб максимально реалізувати його”.

Таким чином, стратегія розвитку аграрного сектора, окреслена Тарасом Висоцьким, спрямована на створення стабільного та конкурентоспроможного агропромислового комплексу, де свинарство та м’ясна галузь відіграватимуть ключову роль у забезпеченні продовольчої безпеки та економічної стабільності країни.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *