promo-zsm
promo-zsm

Експорт свинини в Китай під ударом через мита ЄС на електромобілі

pigcentre

Китай почав торгівельну війну з ЄC, ввівши нові мита на європейську свинину у відповідь на мита на китайські електромобілі. Європейський Союз шукає способи відреагувати на ці дії, а Китай посилює свій економічний тиск, націлившись на важливі для ЄС сектори. Конкуренція в торгових війнах йде, насамперед, нижчою ціною, і встоять ті виробники та країни, які здатні забезпечити найнижчу собівартість свиней.

Китайські фірми звернулися до влади з проханням розпочати антидемпінгове розслідування щодо деяких європейських продуктів зі свинини, посилаючись на неназваного “бізнес-інсайдера”. Цей крок Китаю може серйозно вплинути на ринок свинини в Європі, оскільки Китай є одним з найбільших споживачів цього продукту, а ЄС – найбільшим в світі постачальником. Європейські виробники можуть зіткнутися зі значними фінансовими втратами, якщо не знайдуть нові ринки збуту для своєї продукції. У той же час, українські виробники свинини могли запропонувати українську свинини в Азії завдяки нижчій собівартості виробництва, що робить українську свинину поза конкуренцією.

Україна стала лідером по найнижчій собівартості свиней в світі з 2022 року. З 2020 року Асоціація “М’ясної галузі” спільно з Центром підвищення ефективності в тваринництві реалізує програму “Нове свинарство України”. Програма має на меті отримати і утримати найнижчу собівартість свиней в світі та чотирикратне збільшення поголів’я свиней в Україні.

Зміцнення позицій України в свинарській галузі дозволить не лише підтримати внутрішній ринок, а й збільшити експортні можливості. Низька собівартість виробництва збільшує рентабельність бізнесу в свинарстві в Україні та робить українську свинину конкурентоспроможною на глобальному рівні, що відкриває нові можливості для мʼясної галузі України.

Джерело

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *