promo-zsm
promo-zsm

Вакцинація проти АЧС: філіппінське урядове замовлення вже запущене

pigcentre

Африканська чума свиней (АЧС) залишається одним з найбільш серйозних викликів для світового свинарства, і Філіппіни не є винятком. Проте, з країни позитивні новини приходять, оскільки вже розпочалася закупівля вакцини у Вʼєтнамі.

За даними Департаменту сільського господарства, переговори із виробниками вакцин проти АЧС наразі в процесі завершення.

Очікується, що уряд Філіппін забезпечить вакцину вартістю близько 4 мільйонів доларів США для використання в регіонах, де виявлені випадки АЧС.

Згідно з повідомленням від 5 червня, міністр сільського господарства Філіппін Уільям Дар зазначив, що уряд уже провів тендерний відбір на поставку 20 мільйонів доз вакцини проти АЧС, які будуть використовуватися у різних регіонах країни.

Експорт вакцин на Філіппіни

Через тиждень після схвалення внутрішнього використання перших у світі комерційних вакцин проти АЧС, Reuters повідомило, що В’єтнам експортує 2 мільйони доз вакцин проти АЧС AVAC ASF LIVE на Філіппіни. Звертаючись до фермерів щодо прогресу вакцини проти АЧС, президент Філіппін Маркос сказав: “Ми скоро розгорнемося, ймовірно, до червня або липня, ми зможемо поставити вакцини. Ми просто чекаємо на виробництво у В’єтнамі, тому що вони є розробником вакцин”.

Тим часом, в межах заходів контролю та виробничого управління у зв’язку з АЧС, Філіппінський відділ сільського господарства також активізує мережу ветеринарних блокпостів і контрольних пунктів на границях між провінціями.

Варто відзначити, що Філіппіни зазнають негативних наслідків через поширення АЧС з 2019 року, що призвело до суттєвих втрат поголів’я свиней та збитків для галузі свинарства. Тому впровадження вакцинації – крок у напрямку зменшення ризику та відновлення стабільності у галузі свиновідництва Філіппін.

12 квітня в Києві на Форумі “Зерно. Свині. Мʼясо” аграрії і мʼясопереробники обговорять також питання запровадження вакцинопрофілактики АЧС і в Україні з метою викорінення АЧС, розблокування експорту свинини з України та збереження рентабельності в свинарстві. Реєстрація за посиланням

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *