promo-zsm
promo-zsm

Бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо-2023» – подія що об’єднає зерновий бізнес, свинарство та м’ясну галузь для подолання наслідків війни

Бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо-2023» - подія що об’єднає зерновий бізнес, свинарство та м'ясну галузь для подолання наслідків війни
pigcentre

15 вересня у м. Київ відбудеться бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо-2023». Це небувала подія, яка об’єднає зерновий бізнес, свинарство та м’ясну галузь з метою подолання наслідків війни. Це подія, де буде обґрунтована можливість збільшення прибутковості рослинництва, де презентують реальні інструменти отримання доданої вартості, де обґрунтують альтернативу експорту зерна і доведуть чому свинарство врятує зерновий ринок України!

Головна мета форуму «Зерно. Свині. М’ясо-2023» – запобігання втрат прибутків у рослинництві через блокування експорту зернових та створення доданої вартості понад 200% на всьому ланцюгу – вирощування зерна, свинарство, м’ясопереробка завдяки реалізації міжгалузевої програми «Нове свинарство 2025». 

Мʼясна галузь та свинарство через збільшення рентабельності бізнесу можуть стати драйверами економіки нашої країни під час війни. Особливо свинарство, яке показує за останній рік значне збільшення інвестиційної привабливості та притік нових учасників. 

Отже, якщо не хочете втратити унікальну можливість дізнатися як збільшити свій прибуток, або не втратити вже інвестовані кошти, поспілкуватися з провідними експертами, виробниками та постачальниками різного обладнання, генетики свиней, виробниками та переробниками, а також дізнатися про актуальні тенденції, фінансові та технічні можливості переходу до «Нового свинарства» вам треба відвідати бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо – 2023»

Участь у заході приймуть більше 200 учасників агробізнесу, серед яких керівники та власники сільськогосподарських компаній, агрохолдингів,  свинокомплексів, м’ясопереробних підприємств, виробники біоетанолу, виробники комбікормів та преміксів, постачальники обладнання для свинокомплексів, мясокомбінатів, комбікормових заводів та технологій, постачальники генетики та багато інших представників ринку. 

Форум «Зерно. Свині. М’ясо-2023»  відбудеться 15 вересня 2023 року в м. Київ, гольф-центр Київ (вул. Оболонська набережна,  20)

Організатори форуму: Асоціація «М’ясної галузі», Центр підвищення ефективності в тваринництві та Agro Marketing Agency.

Основні теми форуму:

– Перспективи України на світовому ринку свинини

– Стан та перспективи розвитку свинарства та м’ясної галузі України під час війни та після її закінчення

– Аналіз розвитку ринку зерна через призму розвитку свинарства

– Презентація моделі заміщення експорту зернових на експорт м’яса та мʼясних продуктів з доданою вартістю

– Поява вакцини проти АЧС, як стимул розвитку свинокомплексів та захисту інвестицій у свинарство

– Реальні вигоди в ланцюжку «зерно-м’ясна продукція» від реалізації міжгалузевої програми «Нове свинарство 2025»

– Біоетанол та тваринництво: розумна синергія та прибутки до 400%

– Фінансування свинарства: доступні кредити, гранти, інвестиції

– Інвестиційні можливості «Нового свинарства 2025»: вигода для зерновиків, нових та діючих свинокомплексів

– Найнижча собівартість українських свиней в світі зараз і назавжди

– Виробництво кормів: недооцінений напрямок зернопереробки

– Ефективні технології в свинарстві та м’ясній галузі

– Якість, безпечність та сертифікація м’ясної продукції

– Сучасні технології для виробників та переробників м’ясної продукції

– Сучасна генетика свиней та годівля


Тож доєднайтесь до прогресивної спільноти професіоналів та отримайте найактуальнішу інформацію для розвитку свого бізнесу! 

Щоб доєднатися та  більш детально ознайомитись з програмою конференції, спікерами та умовами участі переходьте на сторінку конференції https://meatindustry.com.ua

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *