promo-zsm
promo-zsm

Україна домовлятиметься з ПАР щодо експорту м’ясної продукції

Україна домовлятиметься з ПАР щодо експорту м'ясної продукції
НС_CIAB_АМГ

Українська делегація відправилась до Південно-Африканської Республіки, щоб обговорити питання взаємних торгівельних відносин. Крім того, було проведено круглий стіл з главами африканських місій, що акредитовані в ПАР. Держслужбовці обговорювали питання посилення позицій українського бізнесу у інших країнах Африки.

«Однією з цілей нашої поїздки є інтенсифікація процесу відкриття ринків для українських експортерів м’яса, яєць, колагенових оболонок та продуктів з птиці. Зі свого боку ПАР пропонує нам свою продукцію тваринництва, серед якої є, навіть, екзотичне для України м’ясо крокодила», – заявила Владислава Магалецька, голова Держпродспоживслужби.

В рамках робочого візиту відбулася зустріч української делегації з директором Директорату здоров’я тварин міністерства сільського господарства ПАР Доктором Мпхо Маджею. Саме ця структура у Південно-Африканській Республіці займається питаннями імпорту/експорту продуктів харчування, епідеміології, лабораторними послугами, ветеринарією. Також відбулися перемовини з заступником міністра сільського господарства, земельної реформи та розвитку сільських територій паном Мсебі Скватша.

Читайте також: Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 19 – 25 квітня

Українська делегація з робочим візитом знаходиться в Південно-Африканській Республіці

Крім того, було проведено круглий стіл із главами африканських місій, що акредитовані в ПАР і відносяться до зони відповідальності українського посольства. Під час круглого столу обговорювалася можливість посилення позицій українськогго бізнесу не тільки в ПАР, але й в інших країнах: Ботсвані, Замбії, Зімбабве, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії, Маврикію, Мадагаскарі. Владислава Магалецька зазначила, що в цих країнах мешкає близько 100 мільйонів людей і за експертними прогнозами рівень споживання в них зростатиме.

«Переконана, що українські експортери мають отримати додаткові можливості в Південній Африці. Це вкрай цікавий ринок, який активно розвивається та буде і наділі демонструвати ріст», – підкреслила Голова Держпродспоживслужби.

Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *