promo-zsm
promo-zsm

Велика Британія відновлює експорт яловичини та птиці до Філіппін

Велика Британія успішно усунула торговельні бар’єри, що обмежували експорт яловичини та м’яса птиці до Філіппін, відкриваючи можливості для збільшення постачань, які можуть досягти £80 млн протягом наступних п’яти років.

Філіппіни – один із найдинамічніших ринків Азії та четвертий найбільший імпортер британської свинини після ЄС, Китаю та США. Відновлення експорту стало можливим після двосторонніх торговельних переговорів у Лондоні в межах Об’єднаного економічного та торговельного комітету (JETCO).

Відкриття ринку для британського м’яса

Філіппіни скасували заборону на британську птицю у вересні 2024 року. Це рішення було названо “визначним моментом” і стало результатом зусиль Міністерства сільського господарства, Міністерства навколишнього середовища, продовольства та сільських справ (Defra) і Міністерства бізнесу та торгівлі (DBT).

До введення обмежень Велика Британія була шостим за величиною постачальником м’яса птиці до Філіппін. У період з 2018 по 2023 рік середній обсяг експорту становив 6000 тонн на рік, а вартість постачань у 2023 році перевищила £300 тис.

Також відновлено експорт яловичини, після скасування тимчасової заборони філіппінським урядом. Це рішення вже позитивно сприйняли учасники м’ясного ринку.

Нові перспективи співпраці

Під час переговорів міністр торговельної політики Великої Британії Дуглас Александер та заступник міністра торгівлі Філіппін Аллан Гепті домовилися про розширення співпраці у сферах:
✔️ сільського господарства
✔️ інфраструктурних проєктів
✔️ відновлюваної енергетики
✔️ технологій

Також планується посилена взаємодія між Defra та Міністерством сільського господарства Філіппін для розширення доступу британських аграрних експортерів на ринок країни.

Міжнародна асоціація торгівлі м’ясом (IMTA) підтримала результати переговорів, наголосивши, що угода про регіоналізацію щодо пташиного грипу відіграла вирішальну роль у відновленні експорту.

“Філіппіни – ключовий ринок для британського м’ясного експорту, і ми сподіваємося, що наша торгівля продовжить зростати.” – IMTA

Джерело

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *