promo-zsm
promo-zsm

Стало відомо про торгівельні стосунки між США та КНР

Стало відомо про торгівельні стосунки між США та КНР

4 жовтня керівниця торгівельних стосунків Сполучених Штатів Америки Кетрін Тай оприлюднить довгоочікувану стратегію адміністрації президента Байдена. Цей документ розкриє питання щодо проблем у торгівельних відносинах між США та Китаєм.

Тай виступить із зауваженнями щодо торгівельної політики між США та КНР. Виступ відбудеться Центрі стратегічних досліджень у Вашингтоні. А також вона візьме участь у сесії «питання-відповідь». З моменту зайняття цієї посади, Кетрін Тай проводить повний огляд торговельної політики Вашингтона в Китаї.

Джо Байден зберіг тарифи мита на сотні мільярдів доларів китайського імпорту, запровадженого колишнім президентом Дональдом Трампом. Але його адміністрація поки що мало розкриває, як буде вирішуватися «неринкова торгівля Китаю» та практика субсидування.

Виступ Кетрін Тай відбудеться в понеділок о 10 ранку (за місцевим часом). Він ознаменує початок останніх трьох місяців “Фази 1” – торгової угоди між США та Китаєм, укладеної в 2019 році президентом Трампом. Це послабить тарифну війну між двома найбільшими економіками світу.

Ця угода сприяла збільшенню закупівлі сільськогосподарських та промислових товарів, енергії та послуг з боку Китаю на 200 мільярдів доларів США. Проте представники адміністрації Байдена кажуть, що Китай не виконав своїх зобов’язань щодо першої угоди «Фази 1».

Чад Боун, старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки Петерсона у Вашингтоні, оцінив, що закупівлі Китаєм товарів та послуг США до серпня становлять близько 62% від цілей «Першої фази».

Напруженість між двома економічними державами також зросла, оскільки США обмежили доступ китайських компаній до важливих американських технологій.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *