promo-zsm
promo-zsm

Китай: імпорт свинини знизився на 9%

Китай: імпорт свинини знизився на 9%
pigcentre

Низькі внутрішні ціни на м’ясо в Китаї зменшили потребу в імпорті свинини в серпні 2021 року.

Імпорт м’яса Китаю в серпні скоротився на 8,9% порівняно з тим же місяцем минулого року. Обсяг імпорту досяг 758 000 тонн. Ринкові аналітики вважають, що ця ситуація спричинена низькими цінами на внутрішньому ринку. Імпорт в серпні також був меншим, ніж цей показник у липні – 854 000 тонн.

Ціни на свинину в Китаї різко знизилися з початку року. У роздрібній торгівлі вони впали на 50%, а живі свині втратили в ціні до 70%. За даними Міністерства сільського господарства Китаю, найбільших збитків зазнають, переважно, дрібні фермери. Їх втрати досягають до 100 доларів за голову тварини.

Уряд КНР зробив крок, аби підвищити ціни. Тепер країна закуповує свинину вітчизняного виробництва для своїх національних запасів. На початку цього місяця уряд оголосив, що вже кілька провінцій зробили нові закупівлі для своїх запасів. Інші ж планують купувати свинину в найближчі місяці для подальшої підтримки виробників.

За перші 8 місяців 2021 року Китай імпортував 6,69 млн тонн м’яса. Це є на 1,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *