promo-zsm
promo-zsm

Аргентина зменшила експорт птиці на 44%

Аргентина зменшила експорт птиці на 44%

Протягом 8 місяців 2021 року в Аргентині зафіксовано падіння експорту птиці на 44% порівняно з аналогічним періодом два роки тому.

Аргентина втратила частину свого впливу на експортних ринках птиці. За даними Центру птахопереробних компаній (CEPA), у січні-серпні 2021 року експорт зменшився на 8,3% в обсязі та на 4,5% у вартості в порівнянні з 2020 роком. 

Проте минулий рік відзначився падінням попиту на експортних ринках через обмеження, нанесені кризою COVID-19.

У порівнянні з першими 8 місяцями 2019 року аргентинський експорт м’яса птиці за обсягом зменшився на 44%. За цей час Аргентина експортувала 275 тис. тонн м’яса птиці. Відтоді податки, введені урядом Аргентини, та витрати на доставку зросли разом із попитом на внутрішньому ринку, викликаним різким зростанням цін на яловичину та свинину. 

Ціна завантаження контейнера з м’ясом може сягати 86,58 доларів, додаючи не менше 5% від загальної вартості товару. Крім того, уряд Аргентини додає податки в розмірі 9% на експорт птиці. 

«Реальність ведення нашого бізнесу перевернулася догори ногами. На даний момент ми зосереджені на внутрішньому ринку», – прокоментував Роберто Доменек, президент Центру птахопереробних компаній (CEPA).

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *