promo-zsm
promo-zsm

МХП інвестує у виробничі потужності в Сербії

МХП інвестує у виробничі потужності в Сербії
НС_CIAB_АМГ

Компанія Perutnina Ptuj, яка входить до групи МХП, побудувала сім нових майданчиків для вирощування бройлерів у Бачка-Топола, що в Сербії.

Зазначається, що нові майданчики були побудовані з метою комплексного управління виробничим ланцюгом “від поля до столу”. В будівництво комплексу було інвестовано понад 4,5 мільйона євро, а початок експлуатації дозволить створити 30 нових робочих місць. Об’єкти побудовані відповідно до суворих міжнародних будівельних, екологічних стандартів та сучасних технологій, що забезпечують ефективне, безпечне та гуманне розведення птиці. Потужність першого етапу – два мільйони бройлерів на рік.

Звертається увага на те, що нові потужності з вирощування птиці обладнані найсучаснішими системами вигодівлі та гарантують повну біологічну безпеку птиці. Моніторинг усіх ключових параметрів на таких майданчиках є точним і безперервним за допомогою повністю автоматизованих систем управління. Вони обладнані технологіями для моніторингу росту тварин, а також температури та вологості повітря.

Повідомляється також, що Сербія – найбільший ринок Perutnina Ptuj на Балканах. І запорукою успіху є комплексне управління виробничим ланцюгом “від поля до виделки”. Тому було прийнято рішення інвестувати у власну виробничу інфраструктуру в Сербії, щоб отримати важливу конкурентну перевагу і керувати всім циклом виробництва для стабільних та якісних постачань клієнтам. Відкриття семи нових майданчиків з вирощування птиці – це лише початок інвестиційного циклу. Наступний крок – відкриття додаткових потужностей для розвитку сільськогосподарських потужностей на території Бачка-Топола.

Інвестиції були розпочаті після поглинання МХП словенської групи PP, до якої належить Perutnina Ptuj Topiko, одного з провідних світових продовольчих концернів та найуспішнішого європейського виробника м’яса птиці, зазначили в пресслужбі.

Perutnina Ptuj має виробничі потужності у чотирьох балканських країнах: Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині; володіє дистриб’юторськими компаніями в Австрії, Македонії та Румунії, а також поставляє продукцію до 15 країн Європи. Є вертикально інтегрованою компанією на всіх етапах виробництва курятини – відкормів, інкубаційних яєць та виведення, вирощування, забою, до ковбасних виробів та виробництва напівфабрикатів.

Джерело: ukrinform.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *