promo-zsm
promo-zsm

Боротьба із пташиним грипом в Німеччині на новому рівні

Боротьба із пташиним грипом в Німеччині на новому рівні

У боротьбі із пташиним грипом в Німеччині з листопада 2020 року до 7 травня цього року було знищено близько 2,1 млн голів птиці. Утилізація відбувалася в 207 господарствах, у тому числі 0,9 млн голів індиків. Близько 1,2 млн індичат не посадили на вирощування.

Про це під час Міжнародного практичного форуму Poultry Farming розповів Йоахім Хольц. Він є регіональним директором у Південній і Східній Європі компанії Moorgut Kartzfehn von Kameke GmbH & Co. (Німеччина).

Від грипу птиці постраждала вся країна з пріоритетними регіонами, фермери вимагали відшкодування, зазначив він.

У Польщі, за словами Йоахіма Хольца, з листопада 2020 року і до кінця червня поточного року близько було знищено 13,4 млн голів птиці в 356 господарствах. Із них утилізовано 2,1 млн голів індиків. На вирощування не посадили щонайменше 2-3 млн індичат.

«У 2012-2014 роках у Німеччині через ситуацію з грипом птиці було розроблено багато законодавчих норм і правил для запобігання низці проблем, з якими у ті часи зіткнулися виробники м’яса птиці, – розповів Йоахім Хольц. – Цього року, до прикладу, у Німеччині якщо на підприємстві зранку підтверджувався випадок грипу птиці, ввечері вже все стадо було утилізовано».

У Польщі ж не було налагоджено оперативного реагування. До того ж така швидка утилізація вимагає величезних потужностей для спалювання птиці та її знищення, чого в країні не було, зауважив він. Тому хвора птиця могла довший час перебувати на підприємстві, через що відбувалось її перезараження.

Джерело: agrotimes.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *