promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 13 – 19 червня

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 13 – 19 червня
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 13 – 19 червня 2022 року: 55-56 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней буде на рівні 55-56 грн/кг.

Від початку війни ціни на свиней в Україні збільшилися на 30% і тенденція подальшого росту цін на свиней зберігається, насамперед, через дефіцит свиноматок та відгодівельного поголівʼя. Поголівʼя свиноматок в Україні за 8 місяців блокування імпорту генетики свиней зменшилося на 1/3.

Також і питанню розблокування імпорту генетики свиней була присвячена зустріч Асоціації “М’ясної галузі” із Данилом Гетманцевим – секретарем Національної ради відновлення України від наслідків війни. Були обговорені питання зростання цін на м’ясо та шляхи стимулювання розвитку м’ясної галузі України.

Усі фахові пропозиції учасників Асоціації щодо вирішення актуальних проблем будуть взяті до уваги в роботі над планом відновлення України.

Водночас, в 2 кварталі 2022 року ціни на свинину виросли і в країнах ЄС на понад 50%, тільки через подорожчання кормів.

На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень на напівтуші кондиційних свиней  1,8 євро/кг (56 грн/кг), на напівтуші свиноматок 0,95 євро/кг (33 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живець також залишається на позначці – 6,34 злотий/кг (43,7 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 5,7 – 7 злотих/кг (37 – 47 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:


🟢 1,91 €/кг (+0%) у ЄС
🔻 1,24 €/кг (-10%) у Бразилії
🟢2,34 €/кг (+1%) у США
🟢 1,51 €/кг (+1%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *