promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 13 – 19 грудня

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 13 – 19 грудня
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 13 – 19 грудня 2021 року: 44-45 грн/кг на свиней живою вагою.

Ціни на живих свиней і птицю в Україні в грудні почали зменшуватися. Однак ціни на свиней все ще будуть залишатися в Україні вищими за ціни на свиней в країнах ЄС. Подальша ціна на свиней в Україні в значній мірі буде залежати від імпорту свинини аж до 2 кварталу 2022 року

Більше про те, якими будуть ціни на мʼясо в 2022 році, перспективи для свинарства і мʼясної галузі України, нарощення експорту продовольства, а не сировини у відео за посиланням.

Загалом, ринкова ситуація в свинарстві країн ЄС залишається критичиною. Окрім збільшення витрат на виробництво (корми, робоча сила), Європу атакує пташиний грип.

Ціни на свиней в Західній Європі знаходяться на історичному мінімумі. На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень на напівтуші кондиційних свиней збереглася на позначці в 1,23 євро/кг (37 грн/кг), на напівтуші свиноматок 0,63 євро/кг (20 грн/кг), на 25 кг поросят – 20 євро/голова (617 грн/голова). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живець тримається на позначці – 4,2 злотий/кг (27 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 3,4 – 5,0 злотих/кг (20 – 33 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 1,31 €/кг (-0%) у ЄС
🟢  1,40 €/кг (+8%) у Бразилії
🟢 1,13 €/кг (+3%) у США
🔻 1,27 €/кг (-5%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *