promo-zsm
promo-zsm

Пташиний грип атакує Європу

Пташиний грип атакує Європу

Пташиний грип продовжує залишатися серйозним викликом для Європи. Протягом останніх двох місяців спалахи захворювання були зареєстровані в Польщі, Англії, Франції, Угорщині, Нідерландах, Ірландії та Італії. 

В Угорщині на початку цього тижня через спалах високопатогенного вірусу пташиного грипу H5N1 було вбито 5000 індиків.  Два тижні тому було забито понад 38 000 качок, а також близько 500 гусей.

Минулого тижня Франція також підтвердила існування вірусу на птахофабриці поблизу бельгійського кордону.  Усіх птахів на постраждалій фермі було знищено, встановлено 10-кілометровий периметр спостереження, а будь-яке переміщення птиці в цьому районі заборонено.

Частина обмеженої території знаходиться в бельгійській провінції. Федеральне агентство Бельгії з безпеки харчового ланцюга сьогодні прийняло додаткові заходи для деяких міст. Промислові ферми та приватні власники повинні тримати птахів у клітках, а виставки і ринки птиці заборонені.

Влада Великобританії також повідомила про 5 спалахів на комерційних фермах. Тому по всьому королівству було наказано перемістити поголів’я птахів в приміщення, щоб запобігти поширенню вірусу. За останні 30 днів влада Ірландії повідомила про три спалахи.

В Італії найбільший парк Риму частково закрили для відвідування після того, як там загинув лебідь. Скоріше за всього, причиною став пташиний грип. 

У листопаді Польща повідомила про понад 25 спалахів. Галузь птахівництва може зіткнутися з черговим поганим сезоном через обмеження, введені країнами за межами ЄС. Польща також є найбільшим виробником птиці в ЄС з часткою ринку 19%.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *