promo-zsm
promo-zsm

Угорщина зменшує національне поголів’я свиней

Угорщина зменшує національне поголів’я свиней
pigcentre

Активний забій свиноматок в цьому році в Угорщині означає зниження всього національного поголів’я свиней на 2022 рік.

Згідно із звітом Інституту економіки сільського господарства (AKI), у першому півріччі 2021 року в Угорщині зросла кількість свиноматок. Хоча загалом, цього року кількість свиней зменшилася.

39% поголів’я свиноматок цього року було відправлено на бойні, а це означає, що в Угорщині наступного року поголів’я свиней скоротиться. Основним фактором цього є зростання ринкових труднощів. 

За останніми даними Центрального статистичного управління (KSH), закупівельна ціна живих тварин до березня зросла до 1,17 євро за кілограм, однак ціна стагнувала протягом другого кварталу, а до третього кварталу вона фактично опустилася нижче 1,11 євро. /кг. 

Тим часом, тенденції на ринку кормів також завдають удару по свинарям – лише за перші два квартали ціни на корми зросли на 22%. Міністерство сільського господарства виділило 3,34 мільйона євро на компенсацію вітчизняним свинарям та національну кампанію популяризації споживання свинини.

Обсяг забитих овець та великої рогатої худоби за січень-серпень 2021 року зріс на 47% та 1% відповідно. У торгівлі живою великою рогатою худобою обсяг експорту збільшився на 62%, а імпорт – на 12%.

Цього року також зросла кількість забитої птиці, 79% тварин становили кури.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *