promo-zsm
promo-zsm

Ціни на свинину у Китаї продовжують падати

Ціни на свинину у Китаї продовжують падати
pigcentre

Ціни на свиней у Китаї падали протягом 2021 року, оскільки поголів’я та показники забою зростали. Тепер такі низькі ціни можуть зберегтися і наступного року.

Ціни на свинину можуть продовжити падіння і після 2022 року, якщо виробництво свинини не буде суттєво скорочено. Це може спричинити великі втрати для сільськогосподарського сектору Китаю.

Найближчим часом надлишок свиней у країні, ймовірно, збережеться. Цього року ціни на свиней у Китаї впали через збільшення пропозиції та забою, що призвело до величезних збитків у малих виробників і компаній.

За оцінкою експертів, поголів’я свиноматок у з серпня по вересень було на 10% вище за нормальний рівень. Кількість товарних свиней у IV кварталі 2021 року та І кварталі 2022 року значно зросте проти попереднього року. Китайським свинарям рекомендується відбраковувати неефективних свиноматок, щоб поліпшити рух поголів’я.

Останні дані свідчать, що в ІІІ кварталі Китай продемонстрував найвищий рівень виробництва свинини за три роки – після того, як торік було збудовано великі комплекси для відновлення поголів’я, знищеного африканською чумою свиней.

Джерело: agrotimes.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *