promo-zsm
promo-zsm

Україна очікує на нові ринки для експорту свинини

Україна очікує на нові ринки для експорту свинини
pigcentre

Статус АЧС-позитивної країни ускладнює відкриття нових ринків для української свинини, проте не робить це неможливим. Про це заявив директор департаменту міжнародних комунікацій внутрішніх та зовнішніх зв’язків Держпродспоживслужби Костянтин Паскевич.

Через поширення АЧС в Україні Південна Корея та п’ять інших країн, серед яких – Китай, поставили на паузу перемовини щодо допуску вітчизняної продукції свинарства на їхні ринки, зазначив він.

Водночас тривають перемовини з низкою інших країн.

«Держпродспоживслужба відправила запит щодо відкриття ринку ПАР для експорту свинини, тож тепер очікуємо на відповідь та перелік акредитаційних вимог, – розповів Костянтин Паскевич. – Відповідні вимоги від В’єтнаму вже опрацьовані, тож у кінці червня їх направили для подальшого розгляду та оцінки. На цьому ж етапі наразі і перемовини з Гонконгом».

З березня 2021 року Держпродспоживслужба працює над акредитаційними вимогами щодо поставок охолодженої та мороженої свинини до Сінгапуру.

«Наразі підписаний двосторонній сертифікат, за яким можна постачати термічно оброблену свинину, тобто консервовані продукти з неї», – зазначив Костянтин Паскевич.

Джерело: agrotimes.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *