promo-zsm
promo-zsm

Наслідки збільшення імпорту свинини на Філіппінах

Наслідки збільшення імпорту свинини на Філіппінах
pigcentre

За даними Національної служби інспекції м’яса (NMIS), запаси замороженої свинини на Філіппінах цього місяця склали 73 294 тонн, що на 65,8% більше, ніж рік тому. Дані NMIS показали, що імпортна свинина становила основну частину запасів – 71 528 тонн, а місцева – лише 1 766,3 тонн.

Нагадаємо, що уряд виступив з ініціативою знизити ціни та стабілізувати постачання свинини в країні. Так, президент Дутерте видав Указ № 133, яким збільшив мінімальний обсяг для свинини до 254 210 тонн на 2021 рік.

Дутерте також підписав й інший наказ, що передбачає накладання тарифу у розмірі 10% протягом трьох місяців на імпорт свинини в межах квоти. Цей відсоток буде збільшуватися до 15% в інші місяці. На імпорт свинини поза квотами встановлюються тарифи 20% протягом перших трьох місяців, які будуть збільшені до 25% в інші місяці.

Тим часом філіппінські виробники свинини демонструють своє невдоволення рішеннями, які дозволили збільшити імпорт цього м’яса в країну. За перші 9 місяців року на філіппінський ринок надійшло 439 300 тонн імпортованої свинини. Це на 261% більше, ніж торік. Водночас, за даними Філіппінської Національної федерації виробників свинини, ціни на фермах почали падати. 

«Намір уряду збільшити обсяг квоти зрозумілий: спроба заповнити прогалину пропозиції в районах, уражених АЧС. Але дані показують, що і в районах, вільних від АЧС, відбуваються великі надходження імпортованої свинини. Це спричиняє тенденцію до зниження ціни на всіх фермах», – заявив Роландо Тамбаго, президент Федерації виробників свинини.

Іспанія була найбільшим постачальником свинини на філіппінському ринку з 104 000 тонн, за нею йдуть Канада (92 000 тонн) і США (58 000 тонн). Очікується, що у 2021 році Філіппіни імпортують понад 500 000 тонн свинини.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *