promo-zsm
promo-zsm

Topigs Norsvin збільшує свої потужності

Topigs Norsvin збільшує свої потужності
pigcentre

Одна з найкращих генетичних компаній у світі Topigs Norsvin інвестує в новий проект – нуклеус в канадській провінції Манітоба. Цей об’єкт являє собою найбільшу інвестицію за всю історію існування компанії. Новий нуклеус стане частиною масштабного плану з модернізації та розширення потужностей в Канаді.

Даний проект також включає в себе реконструкцію і розширення декількох існуючих майданчиків. Ця інвестиція дозволить Topigs Norsvin ще більше прискорити генетичний прогрес по лініях Z і E, а також збільшити виробничі потужності по лінії D. Запуск нуклеуса запланований на літо 2022 року.

Одним з нововведень в нуклеусі стане забезпечення дотримання норм майбутнього канадського законодавства щодо добробуту тварин.

Іншим важливим аспектом даного проекту є високий рівень біобезпеки. Нуклеус розташований в зоні з низькою присутністю свинарських господарств. У поєднанні з високим рівнем біобезпеки, а також при дотриманні суворих правил транспортування і постійному моніторингу санітарно-гігієнічних умов це забезпечить високий статус здоров’я і безперервність поставок племінних тварин.

Таким чином, за рахунок інвестицій в новий нуклеус і в існуючі ферми, компанія прагне задовольнити зростаючий попит на тварин генетики Topigs Norsvin, зокрема, в США. Це також призведе до прискорення та більш швидкого поширення генетичного прогресу серед клієнтів Topigs Norsvin по всьому світу.

Нагадаємо, що Topigs Norsvin відкриває свої двері для українських свинарів та запрошує відвідати головний офіс в Нідерландах, завітати в дослідницький центр компанії, а також на власні очі побачити ферму з генетикою TN.

Про можливості цієї генетики для України розказав директор проєкту Topigs Norsvin в Україні Владислав Качмар.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *