promo-zsm
promo-zsm

Ситуація з цінами на свинину в Європі

Ситуація з цінами на свинину у Європі
pigcentre

Цього літа у всій Європі ціни на свинину постійно падали. Окрім Франції – там ринкова ціна на свиней з 19 липня залишалася на рівні 1,345 євро за кг у забійній вазі.

У Німеччині в серпні ціни знизилися на 12 центів (за кг туші) під сильним тиском м’ясокомбінатів, у яких як і раніше спостерігаються проблеми з реалізацією готової продукції.

У Європі сильно загострилася конкуренція після скорочення закупівель в Китаї. Ціни впали і в інших європейських країнах, тісно пов’язаних з німецьким ринком: у Нідерландах (-7 центів за кг у забійній вазі), в Бельгії (-7 центів за кг живої ваги), в Австрії (- 10 центів за кг). Протягом останніх 11 тижнів ціни в Іспанії продовжували знижуватися.

«Це дуже незвично для літа », – прокоментував Філіп Маллетруа, директор Genesus Inc у Франції в своєму останньому огляді ринку.

Через ситуацію в Німеччині, країні, яка бореться з АЧС протягом останніх 12 місяців, експорт свинини з ЄС впав на 260000 тонн. Міністерство сільського господарства прогнозує чергове зниження обсягів експорту до кінця цього року. Цифра може зрости до 300 000 тонн.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *