promo-zsm
promo-zsm

Свинарі отримали можливість повернути до 80% вартості племінних свиней

Свинарі отримали можливість повернути до 80% вартості племінних свиней
pigcentre

Сучасна генетика – це основа прибутковості бізнесу в свинарстві. Все більше приватних фермерів та великих свинокомплексів переходять до придбання сучасного племіннного поголів’я. Це дає змогу вести своє господарство економічно вигідніше, оскільки такі свинки швидше ростуть, мають більшу вагу, менше хворіють та мають більший приріст поросят.

topigs norsvin

Також нещодавно почала діяти державна фінансова підтримка, яка пропонує повернути до 80% вартості купленого племінного поголів’я. Завдяки їй придбати нових свинок стало ще простіше та вигідніше. А клієнти генетично-промислової компанії Topigs Norsvin, які куплять племінних свинок та кнурів, отримають компенсацію до 16 000 грн за кожну голову.

Тепер можна оновити усе своє поголів’я свиноматок без додаткових інвестицій, лише продавши наявне маточне поголів’я. Крім того, клієнтам Topigs Norsvin буде наданий супровід по генетиці, годівлі, здоров’ю тварин, а також технологічний супровід, облік та оформлення всіх необхідних документів.

Topigs Norsvin через ГС «Центр підвищення ефективності в тваринництві» допоможе кожному покупцю генетики оформити усі потрібні документи для отримання компенсації та реалізувати великий потенціал сучасної генетики свинок.

Читайте більше матеріалів Topigs Norsvin.

Джерело: CIAB.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *