promo-zsm
promo-zsm

Черговий рекордний рік для Topigs Norsvin

Черговий рекордний рік для Topigs Norsvin
pigcentre

2020 став черговим рекордним роком для Topigs Norsvin. Оборот зріс на 16% – до 191 млн. євро, а операційний результат – на 42% – до 15,6 млн. євро.

topigs norsvin

Збільшення товарообігу значною мірою відбулося завдяки успіху свиноматки TN70. Свинарі у всьому світі вражені її стійкістю та унікальним поєднанням характеристик. Значний попит на сперму TN Tempo та сперму з інших термінальних ліній кнурів також сприяв зростанню товарообігу. Відбулося явне збільшення кількості племінних тварин, вивезених до Китаю, який оговтується від африканської чуми свиней.

Марк Тейссен, голова наглядової ради Topigs Norsvin зазначив: «Як і минулого року, ми досягли найкращих результатів за всі часи. Це демонструє, що наша продукція чітко відповідає ринковому попиту. Він також підкреслює, що Topigs Norsvin – це дуже сильна та здорова організація, яка також може надійно переживати різні часи”.

Вільям Кал, генеральний директор Topigs Norsvin, пишається досягнутими результатами: «У 2020 році нам вдалося чітко збільшити свою частку на ринку. Це тенденція, яка була помітна протягом декількох років і яка також продовжується у 2021 році. Цього року ми також зростаємо у всіх основних країнах-виробниках свиней. Криза COVID-19 створювала і зараз створює багато випробувань для всіх у нашій компанії. Я пишаюся тим, як усі колеги у всьому світі справляються з цим і продовжують досягати успіху”.

У 2020 році Topigs Norsvin офіційно представлений в Україні Центром підвищення ефективності в тваринництві. “Найінноваційніша генетика свиней – це шанс для українського свинарства наблизитись до собівартості 35 грн/кг, що дозволить стати лідерами у глобальному ринку”, – додав Владислав Качмар, керівник Topigs Norsvin в Україні.

Джерело: Центр підвищення ефективності в тваринництві

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *