promo-zsm
promo-zsm

Поради спеціаліста для ідеальної акліматизації свинок

вирощування для стійкості
pigcentre

Евелін Віллемс – ветеринарний лікар групи глобальної технічної підтримки компанії Topigs Norsvin. Команда сприяє розповсюдженню генетики з мінімальними порушеннями здоров’я та підтримує клієнтів у мінімізації проблем, пов’язаних зі здоров’ям, які обмежують генетичний потенціал свиней. Акліматизація є ключовим аспектом отримання максимальної віддачі від потенціалу свиноматки. Правильне введення молодих свинок у стадо – це у майбутньому призводить до здорових і високопродуктивних свиноматок, які народжують багато великих і міцних поросят.

Топ-5 порад Евелін щодо ідеальної акліматизації свинок:

  1. Створіть спеціальну схему акліматизації, яка відповідає вашим обставинам, і завжди звертайтесь за порадою до ветеринара.
  2. Акліматизація свинок включає не лише стан здоров’я ферми, але й інші аспекти, такі як майбутні умови проживання або контакт з людьми.
  3. Якщо ви використовуєте власну систему для виробництва ремонтних свинок, переконайтеся, що ці свиноматки також пройшли через схему акліматизації.
  4. Якщо ви купуєте свинок у нуклеуса, тоді купуйте лише свинок, вік яких відповідає необхідній схемі акліматизації, і переконайтеся, що вони отримують належний корм для вирощування свинок.
  5. Якщо свинки виявляються неефективними порівняно із середніми результатами відтворення по фермі, то ретельно переоцініть процес акліматизації.
topigs norsvin

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *