promo-zsm
promo-zsm

Сенат Філіппін ухвалив резолюцію Президенту щодо імпорту свинини

Сенат Філіппін ухвалив резолюцію Президенту щодо імпорту свинини
pigcentre

Сенат ухвалив резолюцію, яка закликає Президента Дутерте скасувати виконавчий наказ, який би знизив тарифи і збільшив квоти на імпорт свинини.

Згідно з повідомленнями ABS CBN, сенатори вважають, що виконавчий наказ 128 завдасть шкоди місцевому свинарству і змусить місцевих постачальників конкурувати з більш дешевим імпортом. Щонайменше 17 сенаторів підтримали резолюцію під час слухань у Сенаті.

Читайте також: М’ясна галузь Філіппін переживає тяжкі зміни

«Це потенційно може спровокувати занепад нашої місцевої галузі свинарства», – сказав лідер меншості в Сенаті Франклін Дрілон, який створив резолюцію.

Названо країни, які імпортуватимуть свинину з В'єтнаму попри АЧС

“Департаменту сільського господарства не вдалося встановити за допомогою точних і достовірних даних, що країна матиме 388 790 метричних тонн дефіциту поставок свинини за рік, що вимагає збільшення MAV (Minimal Access Volume – мінімальний обсяг доступу, квоти на імпорт)”, – йдеться в постанові.

“Така політика призведе лише до втрати мільярдних надходжень до бюджету і захоплення ринку імпортною свининою”, – йдеться в ньому.

Виконавчий наказ 128 знизить тариф на імпортну свинину до 5%-10%. Імпортери свинини наразі платять 20%-30% податку. Наказ також збільшує загальний обсяг квот на свинину, яка може бути імпортована на Філіппіни, до 350 000 метричних тонн. Поточний обсяг становить 54 000 метричних тонн.

Якщо виконавчій владі не вдасться відкликати політику, сенатор Дрілон заявив, що буде подана ще одна резолюція про відкликання виконавчого наказу 17 травня, коли Конгрес повернеться на сесію.

«Якщо нічого не зміниться до 17 травня, то ми вживатимемо заходи, щоб відкликати делеговане [Президенту] повноваження щодо встановлення тарифних ставок, що стосується галузі свинарства», – сказав Дрілон.

“Ми запропонуємо Сенату відкликати повноваження Президента через шкоду, яку він завдав галузі свинарства”, – сказав він.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *