promo-zsm
promo-zsm

Збільшення виробництва великої рогатої худоби в Лаосі

Збільшення виробництва великої рогатої худоби в Лаосі

Зараз Лаос є найменшим постачальником великої рогатої худоби на китайський ринок (~1%). Проте країна планує вирощувати своє національне поголів’я, оскільки КНР вже надав квоту в 500 000 голів. 

Крім того, у грудні планується відкриття залізниці між двома країнами, що полегшить експорт живої худоби для лаоських фермерів. Уряд Лаоса заохочує фермерів по всій країні розводити велику рогату худобу для експорту.

Нещодавно департамент тваринництва міністерства сільського господарства Лаоса провів віртуальну зустріч з різними чиновниками та бізнесменами країни. Предметом обговорення стали проекти виробництва ВРХ. Директор департаменту Вілайфон Ворафім повідомив, що уряд Лаоса планує виробляти щонайменше 50 тис. голів великої рогатої худоби на рік.

У червні міністерство сільського господарства наказало відповідним відомствам зробити більше для розвитку тваринництва, заохочуючи приватних операторів вирощувати більше ВРХ для експорту до Китаю.

Нині одним із головних викликів для Лаосу щодо збільшення виробництва є регулярні спалахи хвороб тварин, особливо ящуру. Протягом літа по всій країні була створена мережа сільських ветеринарів, які навчали фермерів і виробників вакцинувати свою худобу та дотримуватися всіх встановлених стандартів.

Експорт живої великої рогатої худоби став гарячою темою для деяких з основних постачальників на китайському ринку – Нової Зеландії та Австралії. Очікується, що торгівля з Новою Зеландією припиниться у 2023 році. А експорт австралійської ВРХ сповільнюється через побоювання щодо добробуту тварин. Рішення припинити експорт живої худоби, оголошене урядом Нової Зеландії, може принести користь іншим країнам, таким як Уругвай. Згідно з інтерв’ю Bloomberg з міністром сільського господарства Карлосом Марією Уріарте, південноамериканська країна може зайняти частку ринку Нової Зеландії на китайському ринку. 

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *