promo-zsm
promo-zsm

Експорт яловичини США вперше перевищив $1 млрд

Експорт яловичини США вперше перевищив $1 млрд

Американська яловичина встановила новий рекорд у серпні, вперше перевищивши позначку в 1 млрд доларів, повідомила Федерація експорту м’яса США (USMEF). 132 577 тонн яловичини було відвантажено за кордон у серпні. Це є на 21% більше, ніж у 2020 році.

У грошовому еквіваленті експорт зріс на 55% – до 1,04 млрд доларів. З січня по серпень експорт яловичини зріс на 18% порівняно з минулим роком – до 955 407 тонн. Експорт також був на 6% вищим за обсягом і на 20% за вартістю порівняно з рекордними темпами, встановленими у 2018 році.

«Результати експорту в серпні були б вражаючими за будь-яких обставин. Але досягти цього, незважаючи на всі перешкоди (COVID-19), справді чудово. Очевидно, що подолання позначки в 1 мільярд доларів за один місяць – це величезна віха для американської яловичини. Міжнародні покупці залишаються відданими якості та безперебійності поставок американського червоного м’яса. Промисловість США доклала величезних зусиль, щоб утримувати стабільні поставки», – сказав президент та генеральний директор USMEF Ден Халстром.

Японія, Південна Корея, Китай, Мексика та Центральна Америка були основними напрямками призначення американської яловичини в серпні.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *