promo-zsm
promo-zsm

Індійські фермери припиняють протести

Індійські фермери припиняють протести

Індійські фермери скасували вже річну акцію протесту після того, як уряд погодився з низкою вимог протестувальників.

Завершення річної акції протесту відбулося після того, як прем’єр-міністр Нарендра Моді заявив, що відмінить три закони про сільське господарство, аби покласти край найдовшому протесту фермерів. Ці невдоволення висловлювали мільйони фермерів по всій країні протягом цілого року.

«Ми отримали листа від уряду, який погодився з нашими проханнями», – сказав Балбір Сінгх Раджевал, старший лідер профспілки фермерів.

Лідери фермерів зустрінуться 15 січня, щоб розглянути прогрес щодо запевнень уряду, сказав Раджевал на прес-конференції.

“Ми відновимо наші протести, якщо уряд відмовиться від обіцянок”, – сказав Гурнам Сінгх Чаруні, інший лідер фермерів.

Згідно з листом, уряд створить робочу групу, до складу якої увійдуть як виробники так і урядовці.

Вимоги фермерів включали скасування судових позовів, поданих проти протестуючих виробників, і компенсацію сім’ям загиблих під час протесту. В Держадміністрації погодилися на ці вимоги, йдеться в листі.

Фермери також попросили уряд відкликати законопроект про електроенергію. Вони бояться, що уряди штатів позбавлять їх права на безкоштовну або субсидовану електроенергію, яка використовується в основному для зрошення. Уряд обговорюватиме цей проект із аграріями.

Виробники також закликали скасувати штрафи за спалювання відходів сільськогосподарських культур.

Тепер економісти побоюються, що скасування законів, спрямованих на дерегуляцію ринків продукції, призведе до того, що сільськогосподарський сектор на роки обтяжить уряд бюджетними субсидіями аграріїв.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *