promo-zsm
promo-zsm

Укрзалізниця провалила підготовку до зернового сезону 2021 року – Камишин

Укрзалізниця провалила підготовку до зернового сезону 2021 року - Камишин

«Укрзалізниця» в 2021 році провалила підготовку до зернового сезону. З 11,4 тис. вагонів-зерновозів компанії готові тільки 3 тис., це близько 2,7 тис. перебувають в сезонному резерві, який вже пізно «піднімати», тому що сезон вже почався.

Таку думку висловив тимчасово виконуючий обов’язки голови правління УЗ Олександр Камишин, пише «Інтерфакс-Україна».

За його словами, решта вагонів не пройшли своєчасні ремонти.

«На 9 липня виконано тільки 15% запланованих ремонтів, а 85% – провалені. Нагадаю, робочий парк в піковий сезон – це 11,4 тис. зерновозів. На жаль, але за пару місяців просто неможливо відремонтувати ні 3 тис. зерновозів, ні тим більше необхідні 6 тис. З піввагонами все ще цікавіше – приватний рухомий склад в цій категорії зараз коштує по 600-800 грн на добу, напіввагони УЗ – від 1 тис. грн. При цьому піввагонів УЗ просто немає вільних», – прокоментував він.

Олександр Камишин також зазначив, що «Укрзалізниця» не готова до зернового сезону не тільки по вагонах, а й по локомотивах. За його словами, проблема виникла через те, що не були вчасно закуплені всі необхідні ходові запчастини для ремонтних робіт. Наприклад, бандажі для локомотивів виробляє тільки одна польська компанія.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України призначив Олександра Камишина новим тимчасовим виконувачем обов’язків голови правління «Укрзалізниці» (УЗ). Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу, 11 серпня.

Джерело: Latifundist

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *