promo-zsm
promo-zsm

Асоціація “Мʼясної галузі” та Ukraine Invest підписали меморандум про співпрацю 

pigcentre

25 червня 2024 року Микола Бабенко від Асоціації “Мʼясної галузі” та Олександр Мельниченко від Ukraine Invest підписали меморандум про співпрацю.

Мета – реалізація державної політики спрямованої на залучення і супровід інвесторів із значними інвестиціями, покращення інвестиційного іміджу України та реалізація спільних проєктів для посилення економіки.

Підтримка Ukraine Invest, зокрема, полягатиме у:

  • наданні  інформаційної, консультаційної та організаційної підтримки в процесі підготовки та реалізації інвестиційних проєктів;
  • інформуванні інвестора про особливості ведення інвестиційної діяльності та інвестиційні можливості в Україні;
  • консультуванні з питань підготовки та реалізації інвестиційного проєкту, зокрема щодо підготовки та подання заявки та інших документів, необхідних для отримання державної підтримки, передбаченої законом про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями;
  • сприянні ефективної взаємодії та узгодженню дій інвестора та органів державної влади шляхом підготовки відповідних звернень та запитів, а також організації необхідних зустрічей з посадовими особами;
  • наданні підтримки у вирішенні юридичних питань, що можуть виникати в процесі підготовки та реалізації інвестиційних проєктів.

Співпраця галузі з державною установою із поліпшення інвестиційного клімату, залучення і супроводу значних інвестицій в економіку України є важливою для економіки, цілих галузей і кожного громадянина, зазначив Микола Бабенко. Результатом співпраці має стати створення додатково доданої вартості від нашої галузі в розмірі від 6 до 12 мільярдів євро щороку.

Мʼясна галузь є стратегічним сектором економіки, що генерує високу додану вартість в ланцюгу. Ми підтримуємо ініціативи мʼясної галузі з масштабування, збільшення потужностей виробництва і переробки в Україні – зазначив Олександр Мельниченко, в.о. виконавчого директора Ukraine Invest.

Збільшення експорту мʼяса і мʼясних продуктів – це крім податків і валютні надходження в Україну, створення нових робочих місць,  розвиток сільських регіонів та реінтеграція ветеранів війни через проєкти “Сімейні ферми ветеранам війни”. Це значний крок вперед для аграрного сектору України, перехід від сировинної економіки до економіки з високою доданою вартістю.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *