promo-zsm
promo-zsm

Експорт свинини з Канади сповільнюється

Експорт свинини з Канади сповільнюється
pigcentre

Обсяги експорту свинини з Канади протягом перших десяти місяців року були на 4% нижчими, ніж у 2020 році.

Експорт канадської свинини (включаючи субпродукти) сповільнився протягом перших 10 місяців 2021 року. У порівнянні з минулорічними обсягами, експорт зараз на 4% нижчий і становить 1,12 мільйона тонн. 

Зниження ще більш помітне в третьому кварталі (-7%) і може впасти ще більше, враховуючи, що обсяги експорту в жовтні були на 14% нижчими за той самий місяць минулого року.

Минулого року Китай був основним ринком для канадської свинини. Туди відвантажили майже 500 000 тонн м’яса з Канади. У 2021 році ця історія – не повторилася. І з січня по жовтень обсяги досягли лише 244 тис. тонн. Канада не змогла повністю компенсувати це зниження експортом продукції в інші країни. 

Тим не менш, відбулося сильне зростання на ринку США (+26%), які відновили свої позиції домінуючого ринку і отримали 293 тис. тонн. Поставки до Мексики також подвоїлися, склавши 143 000 тонн, а обсяги на Філіппіни – 107 000 тонн.

«Слабкий попит на імпорт із Китаю означає, що світові експортери свинини в даний час стикаються з великою конкуренцією на альтернативних ринках», – коментує Бетан Вілкінс.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *