promo-zsm
promo-zsm

Україна експортувала продукти тваринництва в 134 країни світу

Україна експортувала продукти тваринництва в 134 країни світу
НС_CIAB_АМГ

У 2020 році Україна експортувала продукти тваринного походження в 134 країни світу. Основні імпортери — Саудівська Аравія, ЄС, Об’єднані Арабські Емірати, Китай та Узбекистан. Таку інформацію оприлюднила під час презентації п’ятого «Аграрного портфоліо – 2021» голова аналітичної експортної групи UBTA Олександра Авраменко.

Зі слів експертки, у 2020 році до країн близького Сходу Україна вивезла 39,8% всього експорту продуктів тваринництва. На другому місці опинилася Європа з показником 27,5%, а на третьому місці — ЄАЕС з показником 12,1%.

«Щодо головних покупців української свинини, то ними стали ОАЕ, Гонконг та країни Африки. Незважаючи на те, що в Україні фіксувалися поодинокі спалахи АЧС і ми боремося з цією проблемою, світова торгівля вказує, що існує досить високий попит на цю продукцію і він буде надалі зростати, приблизно на 5% кожного року», — передбачила експертка. 

Сьогодні Україна займає 20 місце на ринку торгівлі свининою у світі. Водночас яловичина сьогодні експортується до країн ЄАЕС, зокрема Китаю, і не експортується до Європейського Союзу. Також Україна потужно експортує ВРХ.

Також читайте: Кібератака вартістю в $5,9 млн на агропромисловий кооператив в США.

Джерело: agronews.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *